Kontaktai

Gydytojai specialistai

Tel.:

8 (41) 55 34 18

Mob.:

8 (687) 00 6 00

Šeimos gydytojai

 

 Tel.:

 8 (41) 55 34 11

Bendri

Faksas:

8 (41) 41 50 45

El. paštas:

info@sbklinika.lt

 

Adresas:

 

Tilžės g. 11, Šiauliai (šalia TV bokšto)

Darbo laikas

I-V  8.00 - 19.00

 VI  9.00 - 18.00

 

Pradinis / Gydymas / Lazerinė medicina

 

Mūsų medicinos centras pirmasis Šiaulių ir Panevėžio apskrityse įsigijo naujausios kartos dermatologinės ir estetinės medicinos lazerį ASCLEPION MCL31 Dermablate. "Asclepion Laser Technologies"  kompanijos lazeriai gaminami daugiau kaip 30 metų.

 

Ypatingą vokišką kokybę ir tikslumą garantuoja lazeryje naudojama Carl Zeiss mikrolęšių optika. "Asclepion Laser Technologies"  firmos lazeriai naudojami daugiau kaip 60 pasaulio šalyse.  Jie šalina odos pažeidimus ar nepageidaujamus su amžiumi atsirandančius pakitimus, nesukeldami šalutinio poveikio.

 

Lazeris skleidžia tik vieno ilgio šviesos spindulį ir tik tas ilgis pritaikytas tam tikros problemos sprendimui. Tuo jie skiriasi nuo intensyvios pulsinės šviesos aparatų (IPL- neteisingai dažnai vadinami lazeriais), kurie skleidžia įvairias ilgio bangas, dėl ko platesnis pritaikymas, tačiau galimas silpnesnis efektas ir didesnė šalutinio poveikio rizika.

 

Naujasis Vokietijos kompanijos „Asclepion Laser Technologies“ sukurtas lazeris – tai puikus pagalbininkas beviltiškoje kovoje su vyresniame amžiuje išryškėjančiais nepageidaujamais odos pokyčiais. Jis saugiai ir veiksmingai lygina raukšles, mažina išsiplėtusias poras, naikina pigmentines dėmes bei kitus su amžiumi susijusius pažeidimus. Ši lazerinė sistema yra greičiausia frakcinė technologija. Jos išskirtinumas – Carl Zeiss mikrolęšių optika,  kuri užtikrina tikslų ir saugų rezultatą.

 

 

 

MCL 31 Dermablate lazeryje  įdiegta stabili ir preciziška mikrotaškinė technologija. Ši technologija yra švelni, todėl mažiau sužalojama oda, o gijimas vyksta sparčiau. Dėl mažo terminio poveikio procedūros MCL 31 Dermablate lazeriu  yra mažiau skausmingos, nereikalingas nuskausminimas.

 

Procedūros atliekamos MCL 31 Dermablate lazeriu: