fbpx

Gydytojai specialistai:

  • 8 (41) 55 34 18
  • 8 (687) 00 6 00

Šeimos gydytojai:

  • 8 (41) 55 34 11

Bendri:

  • 8 (41) 55 34 18
  • info@sbklinika.lt

Adresas:

  • Tilžės g. 11, Šiauliai
  • (šalia senojo TV bokšto)

Darbo laikas:

  • I-V 8.00 - 19.00
  • VI 9.00 - 18.00

Dovanų kuponas

Kas yra geriau už malonią dovaną, kuri suteikia ramybės, sveikatos ar tiesiog geros nuotaikos ?

Siūlome įsigyti „SENOJO BOKŠTO“ KLINIKA Dovanų kuponą ir pradžiuginti savo artimuosius, mylimuosius ar bendradarbius gimtadienio, vardadienio, vestuvių, krikštynų, Šv. Valentino dienos, Motinos ar Tėvo dienos, Šv. Kalėdų, ir kitomis ypatingomis progomis.
Ši dovana ypatinga tuo, kad suteikia galimybę pasirūpinti sveikata ir tai yra investicija į Jūsų sveikatos profilaktiką.
Profilaktika (gr. prophylaktikos – apsauginis) – tai saugančių nuo ligų priemonių visuma. Tai reiškia, kad jų yra daug, tarp jų ir apsilankymas pas gydytoją, ir nuo jų visų taikymo priklauso mūsų sveikata. Šiuolaikiniai žmonės dėl civilizacijos vystymosi ir proto technokratizavimo palaipsniui pamiršo apie tai, kad sveikatą galima ir reikia palaikyti.
Dovanų kuponas – praktiškiausia dovana Jums brangiems žmonėms, kolegoms ir draugams, puikus būdas paskatinti darbuotojus arba partnerius.
Dovanų kuponas suteiks progą Jums brangiems žmonėms išsirinkti mėgstamiausią dovaną patiems.
Daugiau informacijos apie Dovanų kuponą maloniai prašome teirautis „SENOJO BOKŠTO“ klinikoje, Tilžės g. 11, Šiauliai (šalia senojo TV bokšto), telefonu 8-41-553418 ar 8-687-00600 (darbo dienomis nuo 8.00 iki 19.00 val.) arba elektroniniu paštu info@sbklinika.lt bei klinikos tinklapyje www.sbklinika.lt

„SENOJO BOKŠTO“ KLINIKA dovanų kupono naudojimo taisyklės

1. „SENOJO BOKŠTO“ klinika Dovanų kuponas (toliau – Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka pasinaudoti „SENOJO BOKŠTO“ klinika teikiamomis paslaugomis. Dovanų kuponą reikia pateikti prieš atsiskaitant už paslaugas.
2. Dovanų kuponas patvirtina Dovanų kupono turėtojo teisę naudotis Dovanų kupone nurodyta suma ir/ar paslauga. Dovanų kupono turėtojas gali naudotis bet kuriomis „SENOJO BOKŠTO“ klinika teikiamomis paslaugomis (specialistų konsultacijomis, visais tyrimais, odontologinėmis paslaugomis, ir kt.). Plačiau apie teikiamas paslaugas ir programas žiūrėti www.sbklinika.lt
3. Dovanų kuponą galima įsigyti šiais būdais:
3.1 Atvykti į „SENOJO BOKŠTO “ klinika, Tilžės g. 11, Šiauliai registratūrą ir čia sumokėti už jį. Dovanų kupono pinigų suma neribojama. Dovanų kuponą atsiimsite iš karto.
3.2 Dovanų kuponą užsisakyti telefonu 8-41-553418 ar 8-687-00600 darbo dienomis nuo 8.00 iki 19.00 val. arba elektroniniu paštu info@sbklinika.lt Užsisakę dovanų kuponą perveskite dovanojamą pinigų sumą į mūsų atsiskaitomąją sąskaitą Nr. LT81 4010 0442 0101 6544, esančią AB DNB bankas (banko kodas 40100). Pinigų gavėjas – UAB „SENOJO BOKŠTO“ klinika, įmonės kodas 145368698. Po to, apie tai informuokite telefonu ar elektroniniu paštu.
3.3 Gavę iš banko apmokėjimo patvirtinimą, Dovanų kuponą galite atsiimti patys arba paprašyti išsiųsti registruotu laišku Jums arba Jūsų nurodytam asmeniui bei nurodytu adresu. Dovanų kuponas Lietuvoje pristatomas paštu nemokamai (pristatymo trukmė (paštu) priklauso nuo gyvenamosios vietos).
4. Dovanų kupone būtina užpildyti perkamos paslaugos sumą ir/ar perkamos paslaugos pavadinimą.
5. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už suteiktas paslaugas „SENOJO BOKŠTO“ klinikoje, esančioje Tilžės g. 11, Šiauliai.
6. Dovanų kupono galiojimo terminas priklauso nuo sumos: iki 100 EUR – 3 mėnesiai nuo jo įsigijimo dienos, virš 100 EUR – terminą parenkate Jūs, bet ne ilgiau nei 6 mėnesių nuo jo įsigijimo dienos.
7. Jeigu Dovanų kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu ir pinigai už nepanaudotą Dovanų kuponą negrąžinami.
8. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.
9. Dovanų kuponas nekeičiamas į pinigus.
10. Tuo atveju, kai Dovanų kuponu atsiskaitoma už paslaugas, kurių kaina viršija Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, trūkstamą įsigyjamą paslaugų kainos dalį galima primokėti grynaisiais pinigais ir/ar mokėjimo pavedimu ir/ar banko kortele.
11. Dovanų kupono turėtojui įsigijus paslaugų už mažesnę sumą, nei nurodyta Dovanų kupone, likusi suma Dovanų kupono turėtojui negrąžinama.
12. Dovanų kuponas atsiskaitymui už paslaugas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Pateikus Dovanų kuponą atsiskaityti už paslaugas, Dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.
13. Tuo atveju, jei Dovanų kuponas yra sugadintas, suteptas, suplėšytas ar kitaip pažeistas ir dėl to nėra galimybės identifikuoti Dovanų kupono numerio, nurodytos pinigų sumos dydžio, antspaudų, parašų ar hologramos, Dovanų kuponu atsiskaityti už paslaugas negalima, toks Dovanų kuponas nekeičiamas ir pinigai už jį negrąžinami.
14. Perkant Dovanų kuponus, išrašome PVM sąskaitas faktūras. Perkantiems didesnius Dovanų kuponų kiekius, taikome nuolaidas.

Dėkojame, kad naudojatės mūsų paslaugomis