fbpx

Gydytojai specialistai:

 • 8 (41) 55 34 18
 • 8 (687) 00 6 00

Šeimos gydytojai:

 • 8 (41) 55 34 11

Bendri:

 • 8 (41) 41 50 45
 • info@sbklinika.lt

Adresas:

 • Tilžės g. 11, Šiauliai
 • (šalia TV bokšto)

Darbo laikas:

 • I-V 8.00 - 19.00
 • VI 9.00 - 18.00

i-PRF plazmoliftingas estetikoje

i-PRF, kas tai?

i-PRF (injekuojamas trombocitais praturtintas fibrinas) – vienintelis 100 % natūralus kraujo koncentratas be jokių cheminių priedų. i-PRF yra moksliškai pagristas ir plačiai naudojamas daugelyje sričių, pvz.: kosmetinėje chirurgijoje, žaizdų gydyme, odontologijoje ir t. t.

Kas yra PRF ?

Prancūzų kompanija „Process For PRF“ išrado inovatyvų, veiksmingą ir visiškai natūralų metodą, vadinamą PRF. Šis metodas yra skirtas kasdienių ir sudėtingų estetikos bei sveikatos problemų sprendimui be chirurginės intervencijos.
PRF metodas – vienintelis pasaulyje, kuriame naudojamas kraujo koncentratas yra praturtintas kamieninėmis ląstelės bei augimo faktoriais, o tai žaibiškai mobilizuoja organizmo imunitetą, skatina audinių regeneracijos procesus.

Kuo PRF skiriasi nuo PRP ?

Lietuvoje paplitęs kitas kraujo plazmos injekcijų metodas – PRP. Kuo šie du metodai skiriasi? Pagrindinis skirtumas tarp PRF ir PRP: naudojant įprastas raumenų tonusą mažinančias injekcijas ar užpildus, laikui bėgant, jų poveikis mažėja, o tuo tarpu PRF – didėja.

PRFPRP
Kraujo koncentrato ruošimo metu lieka leukocitai, trombocitai su visais augimo faktoriais ir kamieninėmis ląstelėmis, kurios užtikrina regeneraciją ir nuolat gerėjančius rezultatus.Kraujo koncentrato ruošimo metu lieka trombocitai be augimo faktorių ir labai nedidelis kiekis leukocitų, kurių veikimo laiką sutrumpina mėgintuvėlyje esantys farmaciniai priedai.
Po injekcijos įleistas kraujo koncentratas dėl skysto fibrino tinklo net 10-14 dienų audinyje skleidžia augimo faktorius, kurie užtikrina audinių regeneraciją.Po injekcijos PRP plazma yra aktyvi tik 90 min., todėl poveikis trunka trumpai ir yra nenuspėjamas.
Išgavimo procesas yra visiškai natūralus, be jokių cheminių priedų.PRP procese naudojamos kraujo krešėjimą stabdančios medžiagos, dėl kurių gali kilti alerginės reakcijos.

Odos regeneracija ir lėtėjantis senėjimo procesas

Švytinti ir sveika oda, vešlūs plaukai dar nebuvo taip lengvai ir saugiai pasiekiami! Rinkitės Prancūzijoje sukurtą i-PRF metodą ir džiaukitės mažėjančiomis raukšlėmis ir aknės randais, nykstančiais plikimo požymiais. i-PRF kraujo koncentrate esantys augimo faktoriai stimuliuoja kolageno bei elastino gamybą audiniuose, taip pat natūralaus hialurono gamybą ir naujų kraujagyslių formavimąsi, todėl rezultatai tikrai bus pastebimi. Tai – autologinė odos regeneracijos procedūra, kurios metu atskiriamos kamieninės ląstelės ir augimo faktoriai, kurie regeneruoja ir sustabdo senėjimo procesą odoje. Be to, i-PRF procedūras galima derinti su kitomis lazerinėmis, chirurginėmis procedūromis bei injekcijomis.

PRF metodo nauda

 • Atnaujina veido, kaklo, dekoltė, rankų odą, ją skaistina
 • Naikina smulkias raukšles
 • Galima naudoti kaip užpildą gilių raukšlių išlyginimui
 • Gydo plaukų slinkimą (ir net nuplikimą)
 • Gydo randus po aknės, operacijų, traumų
 • Pagreitina žaizdų gijimą po nudegimų

Kaip pasiruošti procedūrai?

Procedūra nereikalauja jokio specialaus pasiruošimo.

Kiek laiko užtruks procedūra?

i-PRF procedūra nuo kraujo paėmimo iki paskutinės injekcijos užtrunka 30-60 minučių. Trukmė priklauso nuo pasirinktos procedūros.

Kiek procedūrų reikia rezultatui pastebėti?

Pirmieji pokyčiai matomi jau po pirmos procedūros. Priklausomai nuo atvejo, rekomenduojamas 3-5 procedūrų kursas.

Ar gydymas skausmingas?

Prieš atliekant i-PRF injekcijas oda padengiama anestetiniu kremu. Parenkamos adatos yra itin plonos, todėl galite jausti tik nedidelį diskomfortą.

Kokia gijimo trukmė?

Keletą valandų po procedūros dūrio vietoje oda gali būti jautri, matytis paraudimų, kartais gali atsirasti nedidelių kraujosrūvų. Specialistai patars, kaip prižiūrėti odą, kad nepageidaujami reiškiniai kuo greičiau išnyktų. Vidutiniškai po injekcijų oda atsistato per 24 val.