fbpx

Gydytojai specialistai:

  • 8 (41) 55 34 18
  • 8 (687) 00 6 00

Šeimos gydytojai:

  • 8 (41) 55 34 18
  • 8 (687) 00 6 00

Bendri:

  • 8 (41) 55 34 18
  • info@sbklinika.lt

Adresas:

  • Tilžės g. 11, Šiauliai
  • (šalia senojo TV bokšto)

Darbo laikas:

  • I-V 8.00 - 19.00
  • VI 9.00 - 18.00

Dantų balinimas

Balta šypsena – ne tik sveikatos, jaunystės, bet ir geros nuotaikos garantas. Vieniems balti dantys yra paveldėti genetiškai, o kitiems reikia truputį daugiau skirti dėmesio, norint pakeisti jų atspalvį į šviesesnius tonus. Dantų spalva priklauso nuo įvairių veiksnių, tam turi įtakos mūsų mitybos įpročiai, gyvenimo būdas ir net sveikatos būklė. Dažnai dėl antibiotikų ar kitų vaistų vartojimo gali patamsėti emalis ar atsirasti pigmentinių dėmių. Taip pat įvairūs maisto produktai ir gėrimai, turi dažančių pigmentų, kurie taip pat gali pakeisti jūsų dantų spalvą. Tam, kad kuo ilgiau išsaugotumėte natūralią spalvą, reiktų sąmoningai rinktis tai ką valgote ir įvertinti kokie yra jūsų kasdieninės rutinos įpročiai. Tačiau visi žinome, kaip sunku juos pakeisti. Tad lengviausias būdas susigrąžinti dantų baltumą – pasinaudoti šiuolaikinėmis odontologijos priemonėmis.

Kaip vyksta dantų balinimo procedūra?

Dauguma patenkintų klientų, teigia jog dantų balinimas Šiauliuose net viršijo jų lūkesčius. Tad jei nusprendėte atlikti šią procedūrą, būtina atvykti į konsultaciją pas odontologą ir apsilankyti pas burnos higienistą. Konsultacijos metu, gydytojas odontologas įvertins jūsų dantų būklę ir pasirinks tinkamas priemones, kurių dėka dantų balinimo procedūra duos pageidaujamą rezultatą. Reiktų nepamiršti, kad atliekant bet kurią odontologinę procedūrą, labai svarbu atlikti profesionalią burnos higieną. Tuomet galima atlikti dantų balinimo procedūrą.

Ofisinis dantų balinimas Šiauliuose yra atliekamas naudojant specialų balinimo gelį. Jo sudėtyje yra naudojamos nekenksmingos balinamos medžiagos. Svarbiausia, kreiptis į profesionalius specialistus, atliekančius balinimo procedūras, nes jie įvertinę jūsų natūralią dantų spalvą, parinks tinkamą balinamojo gelio koncentraciją. Rekomenduojama dantis balinti, tik keliais atspalviais šviesiau, nes kitaip jie atrodys nenatūraliai balti.

Klaidinga manyti, jog dantų balinimą galima atlikti savarankiškai namų sąlygomis. Tačiau yra rizika, kad to nepavyks padaryti tolygiai. Dėl šios priežasties, rekomenduotina kreiptis į savo srities specialistus, kurie ne tik jus tinkamai paruoš, apsaugodami dantenas, bet ir valdys visus dantų balinimo proceso etapus. Tad po vienos dantų balinimo procedūros jūs jau pastebėsite rezultatus. Tuomet reiks laikytis specialistų rekomendacijų ir tinkamai prižiūrėti savo dantis.

Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų yra ar saugus dantų balinimas? Šiauliai jau tapo populiaria kryptimi ne tik vietiniams gyventojams, bet ir atvykusiems iš kitų miestų. Tad čia geriausias atsakymas į tai, kad ši paslauga kaip ir visos kitos, atliekamos mūsų odontologijos klinikoje, yra ypač populiarios. Dauguma klientų džiaugiasi, ne tik gydytojų odontologų ir burnos higienistų profesionalumu, bet ir puikiu komandiniu darbu, kuomet kiekvienam pacientui yra skiriamas individualus dėmesys, o konsultacijos metu aptariamas ir sudaromas dantų gydymo ir priežiūros planas, kurio kiekvienas etapas yra derinamas pagal jūsų poreikius. Stengiamės pasiūlyti išskirtinės kokybės odontologines paslaugas už priimtiną kainą, kas daugelį nustebina ir taip vieni per kitus patenkinti klientai rekomenduoja mus savo draugams ir artimiesiems.

Nuolat keliame savo profesinę kvalifikaciją ir domimės šiuolaikinėmis inovatyviomis priemonėmis ir moksliniais tyrimais, padedančiais tobulinti savo įgūdžius ir taip atrasti geriausius dantų gydymo bei priežiūros sprendimus.

Kaip tinkamai prižiūrėti dantis, po dantų balinimo procedūros?

Svarbu, kad po atliktos dantų balinimo procedūros, bent 48 valandas reiktų pasistengti vengti rūkymo, maisto produktų ir gėrimų, turinčių dažančių priemonių (pvz. raudono vyno, kavos ar juodos arbatos). Taip pat pirmas 24 valandas galite jausti diskomfortą ir dantys bus jautresni. Tad jei nusprendėte atlikti dantų balinimo procedūrą, būkite pasiruošę keisti savo mitybos ir net gyvenimo būdo įpročius.

Kada nerekomenduotina balinti dantis?

Jei jūsų dantų emalis yra nusidėvėjęs ir dažnai iškyla įvairių dantų problemų ir ligų, pvz. periodontitas ar dantenų uždegimas, tuomet nerekomenduojama atlikti dantų balinimo. Taip pat jei jūs esate nepilnametis, tai šios procedūros niekas nesutiks jums atlikti. Dauguma odontologų rekomenduoja atidėti dantų balinimo planus, jei laukiatės ar maitinate kūdikį.

Nereiktų tikėtis stulbinančių dantų balinimo rezultatų, jei jūsų dantys buvo daug kartų taisyti ir burnoje yra nemažai dantų plombų ar karūnėlių. Jų spalva skirsis nuo balinto emalio, nes jos neįmanoma pakeisti ir suvienodinti.

Dantų balinimas Šiauliuose yra atliekamas, taikant sertifikuotas, saugias priemones ir šiuolaikines technologijas. Dėl to, pacientai gali būti ramūs, kad nebus nepageidaujamo šalutinio poveikio ar alerginių reakcijų. Tad drąsiai atvykti į mūsų kliniką, kur patyrę savo srities profesionalai jums suteiks visą pageidaujamą informaciją ir atsakymus į visus rūpimus klausimus. Po to ramiai galėsite pasirinkti procedūrą – dantų balinimas. Šiauliai, kaip žinoma, nuo seno garsėja, savo profesionaliais specialistais, tad netikėkite tuo, kad kokybiškas odontologų paslaugas galima gauti tik sostinėje ar kituose didžiuosiuose miestuose. Mes esame pasiruošę Jums padėti įgyvendinti savo norus ir pasirūpinti šypsenos baltumu. Tai ne tik leis dažniau šypsotis, bet ir savimi labiau pasitikėti.

Jeigu domina dantų balinimo procedūra, kreipkitės į mūsų „Senojo bokšto“ kliniką. Dėl konsultacijos registruokitės mūsų klinikos registratūroje arba čia.