fbpx

Gydytojai specialistai:

  • 8 (41) 55 34 18
  • 8 (687) 00 6 00

Šeimos gydytojai:

  • 8 (41) 55 34 18
  • 8 (687) 00 6 00

Bendri:

  • 8 (41) 55 34 18
  • info@sbklinika.lt

Adresas:

  • Tilžės g. 11, Šiauliai
  • (šalia senojo TV bokšto)

Darbo laikas:

  • I-V 8.00 - 19.00
  • VI 9.00 - 18.00

Profesionali burnos higiena

GRAŽI ŠYPSENA – ŠIUOLAIKINIO ŽMOGAUS VIZITINĖ KORTELĖ.

Kiekvienas iš mūsų nori puikiai atrodyti ir plačiai šypsotis be jokių kompleksų, tad svarbu rasti sau tinkamiausią būdą ir pasirūpinti savo dantų būkle. Tai padaryti galima tiesiog kreipiantis į odontologijos kliniką ir užsiregistruojant vizitui pas burnos higienistą. Profesionali burnos higiena ir profilaktika – tai raktas norint turėti gražią šypseną!

Taip profesionali burnos higiena Šiauliuose atliekama taikant modernias šiuolaikiškas priemones, kurios yra parenkamos atsižvelgiant į paciento dantų būklę. Tačiau dauguma žmonių klaidingai galvoja, jog dantų priežiūrai užtenka kasdien valytis dantis šepetėliu ar naudojant įprastas dantų priežiūros priemones. Tačiau sunkiai prieinamose vietose gali kauptis įvairūs mikroorganizmai ir maisto likučiai, kurie gali sukelti rimtesnių bėdų, dėl kurių, ilgainiui nesikreipiant į specialistus, galite netekti dantų.

Mitas yra tai, kad profesionali burnos higiena yra reikalinga tik tuomet, kai yra vykdomas dantų gydymo planas. Profilaktiškai taip pat yra svarbu atlikti ją ir prižiūrėti savo dantis, kas taps puikia prevencine priemone nuo daugelio dantų ir dantenų ligų. Pavyzdžiui, burnos higiena yra puiki apsauga nuo ėduonies ir periodontito. Burnos higiena Šiauliuose yra asmeninė ir profesionalioji. Burnos higienos tikslas – pašalinti iš burnos maisto likučius, minkštąsias ir kietąsias dantenų apnašas bei susidariusius akmenis, gerinti burnos audinių kraujo apytaką.

Profesionalioji burnos ertmės higiena – tai dantų apnašų ir akmenų šalinimas. Procedūros metu pacientas mokomas tinkamai prižiūrėti dantis ir dantenas, pasirinkti reikalingas individualiąsias burnos higienos priemones. Dantų akmenys ir apnašos šalinamos specialiais instrumentais ar ultragarsiniais skaldikliais (skaleriais). Atlikus procedūrą, visi dantų paviršiai yra nupoliruojami guminiu kaušeliu ar šepetėliu ir specialia pasta.

Šis būdas efektyviai valo minkštas apnašas, pigmentus susidariusius dėl netinkamų gyvenimo įpročių ir nesveikos mitybos, pavyzdžiui, rūkymo, kavos, juodos arbatos ar dažančių maisto produktų vartojimo. Tam naudojami specialūs sodos milteliai su stipria vandens ir suspausto oro srove.

Ultragarsiniu aparatu šalinamos mineralizuotos apnašos (akmenys) virš dantenų ir po jomis.

Svarbu žinoti

Profesionalios higienos atlikimo dažnumas priklauso nuo paciento burnos higienos kokybės. Svarbu reguliariai lankytis ir profilaktiškai prižiūrėti savo dantis, nuo to priklausys ir burnos higienos kaina. Šiauliai nuo seno garsėja savo puikiais odontologijos specialistais, pas kuriuos atvyksta pacientai ne tik iš kitų Lietuvos miestų, bet ir užsienio. Galima rasti daugybę atsiliepimų tų žmonių, kurie jau ne kartą kreipėsi pagalbos, išsprendė įvairias odontologines problemas ir džiaugiasi ne tik gera dantų būkle, bet ir puikia išvaizda.

Rūpindamiesi dantų higiena, galėsite būti tikri, jog Jūsų dantys yra švarūs, o dantenos sveikos, apsaugotos nuo uždegimo. Dantų higiena yra labai svarbi, norint turėti gražią bei sveiką šypseną. Pagrindinės dantų ir periodonto ligų profilaktikos priemonės – profesionali šiuolaikiška burnos higiena. Šiauliai ir juose įsikūrusi mūsų klinika yra vieta, kuriame ji atliekama itin kruopščiai. O norintys baltesnių dantų taip pat liks maloniai nustebinti, nes po šios procedūros jūsų dantys gali tapti baltesni net iki kelių atspalvių.

Gerai prižiūrintis dantis žmogus, turi atlikti profesionalią burnos higieną kas pusę metų. Asmeniui, neturinčiam higienos įpročių, apnašos ir konkrementai formuojasi daug greičiau, todėl rekomenduojama profesionalią burnos higieną atlikti kas 4 – 5 mėn., o sergantiems periodonto ligomis – kas 3 – 4 mėnesius.
Tik burnos higienistas gali veiksmingai pašalinti apnašas ir akmenis.

Svarbu suprasti, kad nuolatinė priežiūra padeda išvengti odontologinių problemų ir sutaupyti laiko bei pinigų.

Reguliarus apsilankymas pas burnos higienistą turėtų tapti įpročiu tiems, kas brangina savo sveikatą, nes dantų ir dantenų ligos daro neigiamą poveikį visam mūsų organizmui. Dažnai daugeliui kyla klausimų, kokia yra burnos higiena, kaina. Šiauliuose esanti klinika bus puikus pasirinkimas, norint gauti kvalifikuotą odontologinę pagalbą.