fbpx

Gydytojai specialistai:

  • 8 (41) 55 34 18
  • 8 (687) 00 6 00

Šeimos gydytojai:

  • 8 (41) 55 34 11

Bendri:

  • 8 (41) 41 50 45
  • info@sbklinika.lt

Adresas:

  • Tilžės g. 11, Šiauliai
  • (šalia TV bokšto)

Darbo laikas:

  • I-V 8.00 - 19.00
  • VI 9.00 - 18.00

Profesionali burnos higiena

Graži šypsena – šiuolaikinio žmogaus vizitinė kortelė.

Profesionali burnos higiena ir profilaktika tai raktas norint turėti gražią šypseną!

Burnos higiena  – apsauga nuo ėduonies ir periodontito. Burnos higiena Šiauliuose yra asmeninė ir profesionalioji. Burnos higienos tikslas – pašalinti iš burnos maisto likučius, dantenų apnašas, gerinti burnos audinių kraujo apytaką.

Profesionalioji burnos ertmės higiena – tai dantų apnašų ir akmenų šalinimas. Procedūros metu pacientas mokomas tinkamai prižiūrėti dantis ir dantenas, pasirinkti reikalingas individualiąsias burnos higienos priemones. Dantų akmenys ir apnašos šalinamos specialiais instrumentais ar ultragarsiniais skaldikliais (skaleriais). Atlikus procedūrą, visi dantų paviršiai yra nupoliruojami guminiu kaušeliu ar šepetėliu ir specialia pasta.

Šis būdas efektyviai valo minkštas apnašas, pigmentus susidariusius dėl rūkymo, kavos, juodos arbatos ar dažančių maisto produktų vartojimo. Tam naudojami specialūs sodos milteliai su stipria vandens ir suspausto oro srove.

Ultragarsiniu aparatu šalinamos mineralizuotos apnašos (akmenys) virš dantenų ir po jomis.

Svarbu žinoti

Profesionalios higienos atlikimo dažnumas priklauso nuo paciento burnos higienos kokybės.

Rūpindamiesi dantų higiena, galėsite būti tikri, jog Jūsų dantys yra švarūs, o dantenos sveikos, apsaugotos nuo uždegimo. Dantų higiena yra labai svarbi, norint turėti gražią bei sveiką šypseną. Pagrindinės dantų ir periodonto ligų profilaktikos priemonės – profesionali šiuolaikiška burnos higiena. Šiauliai ir juose įsikūrusi mūsų klinika yra vieta, kuriame ji atliekama itin kruopščiai.

Gerai prižiūrintis dantis žmogus, turi atlikti profesionalią burnos higieną kas pusę metų. Asmeniui, neturinčiam higienos įpročių, apnašos ir konkrementai formuojasi daug greičiau, todėl rekomenduojama profesionalią burnos higieną atlikti kas 4 – 5 mėn., o sergantiems periodonto ligomis – kas 3 – 4 mėnesius.

Tik burnos higienistas gali veiksmingai pašalinti apnašas ir akmenis.
Svarbu suprasti, kad nuolatinė priežiūra padeda išvengti odontologinių problemų ir sutaupyti laiko bei pinigų.
Reguliarus apsilankymas pas burnos higienistą turėtų tapti įpročiu tiems, kas brangina savo sveikatą, nes dantų ir dantenų ligos daro neigiamą poveikį visam mūsų organizmui. Dažnai daugeliui kyla klausimų, kokia yra burnos higiena, kaina. Šiauliai ir juose esanti klinika bus puikus pasirinkimas norint gauti visus atsakymus.