fbpx

Gydytojai specialistai:

  • 8 (41) 55 34 18
  • 8 (687) 00 6 00

Šeimos gydytojai:

  • 8 (41) 55 34 11

Bendri:

  • 8 (41) 55 34 18
  • info@sbklinika.lt

Adresas:

  • Tilžės g. 11, Šiauliai
  • (šalia senojo TV bokšto)

Darbo laikas:

  • I-V 8.00 - 19.00
  • VI 9.00 - 18.00

Dermatologai

Dermatologai lazerio pagalba atlieka lazerines procedūras: įvairių odos darinių (apgamų, karpų, miliumų, papilomų ir kt.) šalinimą, aknės (spuogų), švelnų frakcinį odos atjauninimą ir frakcinį odos atnaujinimą. Atlieka padidinto prakaitavimo gydymą, veido raukšlių procedūras botulino toksino ir hialurono rūgšties injekcijomis.

Visi mes turime nuo 10 iki 40 apgamų. Vieni būna įgimti, kiti atsiranda iki dvidešimtųjų gyvenimo metų. Su amžiumi apgamai keičiasi lėtai, dažniausiai iškyla arba pakeičia spalvą, senstant išblunka, kartais juose pradeda augti plaukai. Kai kurie apgamai visiškai nesikeičia arba netgi išnyksta. Apgamai yra gerybiniai odos dariniai, tačiau dėl melanomos (vieno agresyviausių odos piktybinių navikų) rizikos kartą metuose kiekvienam žmogui rekomenduojama pasitikrinti apgamus bei kitus odos darinius.
Susirgimų melanoma skaičius sparčiai didėja visame pasaulyje. Lietuvoje kasmet nustatoma apie 200 naujų susirgimų melanoma, du trečdaliai iš jų moterims, vienas trečdalis vyrams. Atsiradus galimybei apgamus ir kitus odos darinius ištirti dermatoskopu, palengvėjo odos darinių diagnostikos galimybės.
Gydytojas, atlikęs dermatoskopinį apgamo tyrimą, analizuoja darinių vaizdą, jų sandarą. Tiksliai įvertinus gautus duomenis yra nustatomi pigmentinių darinių pokyčiai net ankstyvoje supiktybėjimo stadijoje. Taip atliekama ankstyva melanomos (vieno agresyviausių odos piktybinių navikų) ir kitų pigmentinių odos darinių diagnozė ir kontrolė. Laiku nustačius, melanomą ir įvairius supiktybėjusius pigmentinius darinius, išvengiama rimtų sveikatos susirgimų atetityje. Todėl labai svarbi ankstyva jų diagnostika.
Todėl kviečiame atvykti išsitirti apgamus ir kitus pigmentinius darinius (keratomas, pigmentines dėmes ir kt.) inovatyviu naujausiu HEINE kompanijos dermatoskopu DELTA 30. Taip pat gydytojas konsultuos dėl gėrybinių odos darinių apgamų, karpų, papilomų, moliuskų, keratomų, kondilomų ir piktybinių odos navikų diagnostikos ir šalinimo lazeriu. Ištyrus ir nustačius, kad apgamai ir kiti odos dariniai nėra supiktybėję, bus galima atlikti jų šalinimą moderniu Vokišku Asclepion MCL31 lazeriu, šiandien plačiai naudojamu visame pasaulyje.
Sparčiai vystantis lazerių technologijoms , šiuolaikiniais moderniais lazeriais išsprendžiama daugybė odos problemų, pasiekiami greiti ir efektyvūs rezultatai aplenkiant chirurginius pjūvius, išvengiant siūlių ir poprocedūrinio laikotarpio.
Įtarus odos darinių supiktybėjimą , bus atliktas histologinis audinių ištyrimas.
Amžiaus kulto nėra.

Klinikoje dirbantys dermatovenerologai:

• Kauno klinikų gyd. dermatovenerologė med. m. dr. Daiva JASAITIENĖ
• Kauno klinikų gyd. dermatovenerologė med. m. dr. Gintarė LINKEVIČIŪTĖ
• Gyd. dermatovenerologė Karolina ČERNAUSKIENĖ